EESTI KORRALDAJAD JA TOETAJAD

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  Eestimaa Spordiliit Jõud

  Eestimaa Spordiliit Jõud kutsub kõiki spordikorraldajaid ja -huvilisi liikumisnädala tegevustest osa võtma. JÕUD ühendab kõigi viieteistkümne maakonna spordiliite ning tegeleb sporditegevuse korraldamisega üle kogu Eesti. Maakondade spordiliitudes tegutseb ligi 700 liikmesklubi 40000 harrastajaga.

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  Coca Cola Baltics

  Eesti MOVE Week’i suuroetaja on Coca-Cola Baltics. Coca-Cola on alati toetanud sporti ja liikumist laiemalt – alates suurtest rahvusvahelistest üritustest nagu olümpiamängud ja jalgpalli MM kuni kohalike üritusteni, mis panevad inimesi liikuma. Nii panebki Coca- Cola hea meelga oma õla alla ka Move Weeki korraldamisele Eestis. Liikumine teeb õnnelikuks!

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  Spordinädal 2015

  MOVE Week ja Spordinädal 2015 panustavad üheskoos, et eesti inimesed tervemad, rõõmsamad ja aktiivsemad oleksid.

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  Wellness By ORIFLAME

  Eesti MOVE Week’i toetab Wellness By ORIFLAME’i President Team.

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  Bike-ID

  Bike-ID on jalgratastele mõeldud tasuta register ja varakaitselahendus ehk võitleme rattavarguse probleemi vastu läbi ennetuse.

 • Eestis annavad liikumisnädalale hoogu

  KALEV SPA HOTELL JA VEEKESKUS

  MOVE Week’i lõõgastuselamuste eest hoolitseb Kalev SPA. Tallinna vanalinnas, Kalev Spas, asuvad Põhja-Eesti suurim veekeskus, kus on 50m bassein, 25m bassein ja lai lõõgastusala. Lisaks avar pargivaatega spordiklubi, kus pakutakse erinevaid treeninguid jumpingust body pumpini.

ELLUKUTSUJAD

 • RAHVUSVAHELINE SPORDI JA KULTUURI LIIT

  Rahvusvaheline Spordi ja Kultuuri Liit (ISCA) on globaalne katusorganisatsioon, mille liikmed on liikumisharrastuse, tervisespordi ja kehalise kasvatuse valdkonnas tegutsevad organisatsioonid. Koos oma 180 liikmesorganisatsiooniga, on ISCAst kujunenud ülemaailmne teenäitaja liikumisharrastuse vallas. Külasta nende kodulehte siit.

 • RAHVUSVAHELINE JALGRATTURITE LIIT

  Rahvusvaheline Jalgratturite Liit (ECF) ühendab ligi 70 liikmesorganisatsiooni 40 riigist, andes neile rahvusvahelise hääle. Liidu peamine eesmärk on kutsuda rohkem inimesi jalgrattaga liiklema. Külasta nende kodulehte siit.

TOETAJAD

 • EUROOPA LIIT

  MOVE Week 2014 rahastaja on Euroopa Liidu projekt Erasmus+. Uuri lisa Erasmus+ spordiprojektide kohta siit.