Hakka Liikumisagendiks

Liikumisagendid on MOVE Week'i staarid. Ilma nendeta liikumisnädalat ei toimuks.KÕIK, VAJALIK INFORMATSIOON

 • Mis on MOVE Week?

  MOVE Week on iga-aastane üle-euroopaline sündmus, mis on kampaania NowWeMOVE lahutamatu osa. Liikumisnädala peamine eesmärk on kehaliselt aktiivse eluviisi tähtsuse ja vajalikkuse rõhutamine. Erinevad liikumisharrastuse aktivistid (keda kutsume Liikumisagentideks) korraldavad MOVE Week'i sündmusi- nii traditsioonilisi kui ka esmakordseid.

 • Kes on liikumisagent?

  MOVE Week'i staarid on liikumisagendid. Nemad on need, kes teevad MOVE Week'i toimumise võimalikuks. Liikumisagendiks olemine toimub vabatahtlikkuse alusel. Juhendid, inspiratsioonimaterjalid ja postrid, flaierid, bännerid, kujundused on saadaval MOVE Weeki kodulehel, et teha liikumisagentide sündmuse korraldamine võimalikult lihtsaks ja meeldejäävaks. Igale riigile on tagatud teatud koguses ürituse korraldamiseks vajalikke materjale (T-särke, käepaelu, bännereid jms). Esimesed 100 Eesti registreerujat saavad stardipaketi. 100 registreeruja piiri ületamisel teeb korraldaja materjalide jagamisel valikuid lähtuvalt sündmuse sisust.

 • Kes sobib Liikumisagendiks?

  Liikumisagent võib olla organisatsioon, kohalik spordiklubi, kool, ülikool, vabatahtlike rühm, ettevõte, omavalitsus/linn või üksikisik, kes organiseerib tervisespordisündmuse liikumisnädala egiidi all. Liikumisagendi enese otsustada on tema korraldatava sündmuse toimumiskoht ja tüüp, sündmuse registreerimine estonia.moveweek.eu lehel, meeskonna koordineerimine, sündmuse reklaam ja elluviimine.

 • Mida see endast täpsemalt kujutab?

  MOVE Week on avatud kõigile, kes soovivad olla füüsiliselt aktiivsed või teisi liikumisharrastuse juurde tuua. MOVE Weeki ajal, terve nädala jooksul, leiavad aset tuhanded tervisespordisündmused üle Euroopa. Nende hulgas avatud uste päevad kohalikes spordiklubides, kepikõnni üritused, rahvajooksud, jalgrattaretked, tänava-, kooli-, firmaspordi sündmused või näiteks tegevused puuetega inimestele. Ühtlasi võib ka sündmuse suurus varieeruda, need võivad olla korraldatud kohalikul kuni suurlinna tasandini välja. MOVE Week külvab liikumisrõõmu ja toob inimesed tervisespordi juurde. Kui sündmus toob inimesed liikumisharrastuse juurde, siis sellest piisab, et ühineda MOVE Weekiga.

 • Millest alustada?

  1. Registreeri end liikumisagendiks estonia.MoveWeek.eu lehel.
  2. Registreeri MOVE Week'i sündmus.
  3. Korralda ja tee enda sündmusele reklaami.


  Juhendid, inspiratsioonimaterjalid ja postrid, flaierid, bännerid, kujundused on saadaval MOVE Weeki kodulehel, et teha liikumisagentide sündmuse korraldamine võimalikult lihtsaks ja meeldejäävaks.

Liitu meeskonnaga

 • 6 117 Liikumisagendid
 • 14 105 Sündmused
 • 3 444 930 Osalejad

Muutus võtab aega, aga koos suudame luua paremaid võimalusi liigutamiseks.

Hakka Liikumisagendiks - Populariseeri liikumisharrastust

Populariseeri liikumisharrastust